Tag Engine
Paragon Teknoloji

Bu sitede Paragon Tag Engine System çalışmaktadır.

Ufuk Üniversitesi Cad. No:3 The Paragon Tower Kat:23
0 312 258 64 43
0 312 258 63 02

Virtual Reality (Sanal Gerçeklik) Nedir?

Dünya genelinde giderek yaygınlaşan ve gelişen teknolojilerden biri de Virtual Reality (VR) oluyor. Türkçeye ‘sanal gerçeklik’ olarak aktarılan VR, kurgusal olarak tasarlanmış olan bir ortamın, yazılım desteği ile gerçeğe en yakın şekilde canlandırılmasıdır. Sanal gerçeklik gözlükleri ile bu ortamın gerçek gibi yaşanmasına olanak sağlayan virtual reality, özellikle oyun sektöründe ilgi çekiyor. Bir oyunu oynamaktan öte, oyunun bizzat için yer almaya olanak sağlayan bu teknoloji, kullanıcılarına inanılmaz bir deneyim yaşatıyor.

VR teknoloji özellikle oyun dünyasına hitap ederken, son dönemde birçok firmanın pazarlama alanında tercihi video wall haline geldi. Birden fazla ekranda ve aynı anda video görüntülerinin bozulmadan sunulabilmesine olanak sağlayan bu çözüm, alışveriş merkezleri ve havaalanları gibi ortamlarda ilk akıllara gelen seçenek oluyor. Tam ekranın yetersiz kaldığı alanlarda, birden fazla ekranda aynı görüntüyü, aynı kalitede sunan video wall, işiniz için en uygun tanıtım aracı olabilir.

Paragon ekibi, işinizi tanıtmak ve geliştirmek için video wall çözümlerinde olduğu gibi, digital sinage çözümleriyle de yanınızda!

Leave a reply