Tag Engine
Paragon Teknoloji

Bu sitede Paragon Tag Engine System çalışmaktadır.

Ufuk Üniversitesi Cad. No:3 The Paragon Tower Kat:23
0 312 258 64 43
0 312 258 63 02

Müze Uygulamaları Ziyaretçileri Tarihle Buluşturuyor!

Etkileşimli uygulamalar sadece eğlence alanlarında değil, müzelerde de karşımıza çıkıyor. Etkileşimli zemin uygulamaları gibi ilgi çekici ortamlar yaratmak için kullandığımız uygulamaların yanı sıra, müze ve sergi alanlarına özel uygulamalar da geliştirmekteyiz. Tarihi ve kültürel mirasın daha yakından gözlemlenmesine, öğrenilmesine ve akıllarda yer etmesine olanak sağlayan müze uygulamaları, genç ziyaretçilerin de ilgisini çekiyor.

İnteraktif yazılımlar ile artırılmış gerçeklik uygulamaların bir araya getirildiği müze uygulamaları, tarihi eserlerin asıllarına bir zarar gelmeden keşfedilebilmesine de olanak sağlıyor. Türkiye’nin birçok müzesinde hayata geçirilmiş olan interaktif müze uygulamaları, ziyaretçiler için farklı deneyim sunması ile de beğeni kazanıyor.

Müzeler için geliştirilen uygulamalara benzer olarak fuar uygulamaları da geliştirmekteyiz. Fuar alanlarında ziyaretçilerin ilgisini çekmeyi başarmak isteyen firmaların tercihi olan interaktif uygulamalar, çoğu zaman oldukça kazançlı bir yatırım oluyor. Üstelik bu uygulamalar tamamen doğaya saygılı şekilde, çevreye zarar vermeden hayata geçiriliyor. Paragon ekibi, katılacağınız organizasyonlar için sizin de işinize uygun interaktif çözümleri uzmanlıkla geliştirecektir.

 

Leave a reply