Tag Engine
Paragon Teknoloji

Bu sitede Paragon Tag Engine System çalışmaktadır.

Ufuk Üniversitesi Cad. No:3 The Paragon Tower Kat:23
0 312 258 64 43
0 312 258 63 02

İnteraktif Mekânlar Yaratın!

Teknolojik gelişmeler birkaç yıl öncesinde hayal bile edemediğimiz birçok şeyi hayata geçirebilmemize olanak sağlıyor. Bilim-kurgu filmlerinde gördüğümüz ve hayranlık duyduğumuz hologram uygulamaları da bunlardan biri. Paragon olarak gelişen teknolojiyi takip ediyor ve bugün interaktif mekânlar yaratmak isteyen herkes için hologram çözümleri sunuyoruz. Açılı aynaları kullanarak elde ettiğimiz hologramlara hareket kabiliyeti kazandırıyor, fiziksel objelerle etkileşimini mümkün kılıyor ve bu sayede hayal edildiği gibi etkileşimli ortamlar yaratıyoruz.

Hologram uygulamaları gibi diğer 3d uygulamalar da interaktif alanlar yaratmak isteyenlerin tercihi oluyor. Özellikle müze ve sergi alanlarında tercih edilen bu uygulamalar, asıl objelerle temasa geçmeden, hologramları aracılığıyla onları dokunarak, yakından görerek keşfetmeye olanak sağlıyor. Söz konusu tarihi eserler olduğunda da onların geleceğe sağlam şekilde taşınabilmesine yardımcı olabilmek adına, hologram uygulamaları eşsiz bir çözüm oluyor.

Paragon Teknoloji ekibi tarafından geliştirilmiş ve sunulmuş olan 3d uygulamalara web siteden ulaşabilir, çalışmalara dair örnek videoları izleyerek fikir edinme şansına sahip olabilirsiniz.

Related Posts