Tag Engine
Paragon Teknoloji

Bu sitede Paragon Tag Engine System çalışmaktadır.

Ufuk Üniversitesi Cad. No:3 The Paragon Tower Kat:23
0 312 258 64 43
0 312 258 63 02

Etkileşimli Zemin Uygulamaları

Etkileşimli zemin uygulamaları, uygun zeminler üzerinde nesnelerle (bazen bir insan, bazen farklı nesneler) etkileşim alan, tek başına da bir senaryo çerçevesinde yaşam bulan sistemlerdir.

Herhangi bir zeminin yüzeyi, adeta dokunmatik bir ekrana çevrilir ve işin içerisine yaratıcılık dâhil olduğunda ortaya oldukça etkileyici bir çalışma çıkar. Bu nedenle interaktif zemin uygulamaları birçok markanın pazarlama yöntemleri arasına girmeyi başarmıştır.

Eğlenceli bir alanın yaratılmasına olanak sağlayan etkileşimli zemin uygulamaları; reklam, tanıtım ve bilgi aktarımını kolaylıkla yapma şansı tanırken, bunların akılda kalıcılığını da garantilemiş olur. Markaya prestij katan bu uygulamalar, eğitim ve oyun amaçlı da kullanılabilir. Özellikle oteller, alışveriş merkezleri ve çeşitli fuar organizasyonlarında tercih edilen etkileşimli zeminler; defile organizasyonları, sergiler, turistik alanlar, eğlence merkezleri, havuz başı etkinlikleri, eğitim merkezleri, anaokulları ve kreşlerde de kullanılabilir.

Çevreye zarar vermeyen ve kirlilik yaratmayan uygulamalar olduğu için çok tercih edilmektedirler.