Tag Engine
Paragon Teknoloji

Bu sitede Paragon Tag Engine System çalışmaktadır.

Ufuk Üniversitesi Cad. No:3 The Paragon Tower Kat:23
0 312 258 64 43
0 312 258 63 02

Bilgilerin Kalıcılığı için Eğitim Uygulamaları

Eğitim dünyasında artık temel konulardan biri, bilgilerin daha kalıcı hale gelmesini sağlayacak uygulamalardan yararlanmak oluyor. Bu amaçla ilk akıllara gelen unsur, elbette teknoloji dünyasına dair gelişmeleri takip ederek, işe entegre etmek. Son dönemde bu konuda elini hızlı tutan özel okullarda, eğitim amaçlı geliştirilen simülatörler ve uygulamalara yer verilmeye başlandı. Paragon Teknoloji ekibi olarak, geliştirdiğimiz özel çözümlerle, bizler de eğitim dünyasına katkıda bulunuyor olmanın gururunu yaşıyoruz.

Teorik bilgi kolaylıkla alınabilir, ancak o bilginin kalıcı olmasını sağlamak için uygulama şarttır. Hologram sunum uygulamaları gibi teknolojik destekler sayesinde, özellikle tarih, coğrafya hatta tıp eğitiminde istenilen hedefe varılabilir. Yüzyıllar öncesine dayanan eserleri hologram uygulamaları sayesinde görebilen, inceleyebilen, onunla temas edebilen öğrenciler, elbette bu deneyimini unutmayacak, bilgilerin de kalıcı hale gelmesini sağlanacaktır.

Eğitim uygulaması alanında dijital kitaplardan interaktif masalara kadar farklı çözümler kullanılabilir. Ekibimize uygulamadan beklentilerinizi doğru şekilde aktardığınız müddetçe, size özel olarak geliştirilen çözümler mutlaka beklediğiniz sonucu almanızı sağlayacaktır.

Leave a reply